Невинна іграաка nозбавила дитину найважливіաого: Маленький хлопчик втpатив 75% 3ору через поnулярну покупку батьків

ПОЛЕЗНОЕ

Після того, як підліток позбувся 75% зору, офтальмологи радять батькам не купувати лазерні указки дітям в якості іграшок.

Офтальмолога Бену Армітаж (Ben Armitage) надійшов дзвінок від сімейного лікаря. Він просив обстежити 14-річного підлітка, який скаржився на проблеми із зором.

В процесі огляду лікар уклав: «У нього було лазерне перо. І, на жаль, він занадто часто направляв його промінь собі в очі «.

Знімки показали, що лазерні промені спалили сітківку обох очей. Зір підлітка впало на 75%, і цей той випадок, коли воно, швидше за все, вже не підкладе відновленню.

«Сітківка ока – це та область, через яку проходить все ваше центральний зір», – пояснює доктор, – «спалена сітківка стає причиною так званої макулярної сліпоти. І, на жаль, вона – назавжди! «

Хоча підліток не відчував ніякого болю, коли світив собі лазером в очі, збиток для його зору проявився моментально, майже негайно.

Лікар каже, що є техніки, що відновлюють сітківку, але, швидше за все, в даному випадку це не допоможе: підлітку доведеться жити з 25% зору все життя. Лазер буквально спалив області, які не підлягають відновленню.

Шкоди не скорегувати окулярами.Доктор Армитаж пояснює це так: «Уявіть, що ви пошкодили плівку старого фотоапарата. Які б першокласні лінзи ви не поставили перед об’єктивом, якісні фотографії вже не отримати.

Головний спеціаліст по зору в Тасманії, оголосить Джефф Сквібб попереджає батьків, щоб вони уникали покупки лазерних вказівок для своїх дітей напередодні Різдва і Нового року.

Сквібб каже, що «мамам і татам краще захистити своїх дітей від серйозних ризиків, які можуть згодом мати негативний вплив на всю їх життя.

Хоча більшість лазерних вказівок, що продаються в світі, вважаються нешкідливими, значна їх частина виробляється в Китаї без дотримання яких би то не було норм безпеки. З цієї причини представники охорони здоров’я рекомендують не дозволяти їх дітям.

Те, що здається невинною іграшкою, може виявитися «тихим вбивцею» клітин, необхідних для зору.

Добавить комментарий